• Honorujemy karty:

Ludzie

Ze sportem związany przez całe swoje życie. Od najmłodszych lat próbował swoich sił w takich dyscyplinach jak: biegi, piłka nożna, ping pong, boks i kajaki. Jednak jego „prawdziwą miłością” okazały się sporty siłowe i sporty walki (boks, brazylisjkie jiu jitsu, submission fighting), które uprawia od 15 lat.

Po kilku latach trenowania boksu, przeniósł się do  klubu Bereserkers Team Olsztyn, który godnie repreentował (około 8 lat),  wielokrotny uczestnik zawodów w brazylijskim jiu jitsu i submission fighting. Uczestnik wielu seminarium szkoleniowych z zakresu szeroko pojętych sportów walki (samoobrona, mma, walki w parterze).

Od roku 2012 do chwili obecnej trener w Enjoy fitness club. Absolwent Instytutu Edukacji i Sportu na kierunkach Instruktor Kulturystki oraz Trener Personalny, istruktor CROSS TREINING oraz Animator sportowy. Prywatnie wielki pasjonat sportów walki, kulturystyki, sportów siłowych, odżywiania i suplementacji. Przyjacielsko nastawiony do podopiecznych, ale zarazem bardzo wymagający, nie popuści nikomu :) Ze swoich podopiecznych jest w stanie wycisnąć wszystko co najlepsze na każdym treningu!

Pracownik recepcji. Zawsze uśmiechnięta i pogodna.

Pracownik recepcji. Chętnie pomoże i udzieli niezbędnych informacji w naszym fitness klubie. Zawsze pogodna i uśmiechnięta.

Trenerzy:

PIOTR KRAJEWSKI

Enjoy Fitness

ul. Jana Pawła II 9a,
14-100 Ostróda

Informujemy, że wszystkie Twoje dane są chronione uwzględniając aktualne przepisy RODO. Korzystamy również z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Prawem Telekomunikacyjnym.
Administrator Danych, Polityka Prywatności.